Ana Menü

Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmeti

Bilgi Merkezine hoş geldiniz! Markalarımızın ürünleri ile ilgili ölçü, malzeme ve diğer birçok konuda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz her konuda daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Exclusive Chef

Başlangıçtan itibaren yüksek performans almanızı önemsiyoruz. Kullandığınız ürünlerimizle ilgili mağazamızda çalışan uzman şefimiz, kullanım detay ve püf noktalarını yemek pişirme aktiviteleriyle hem mağazamızda hem de dilendiği taktirde ev ziyaretleri gerçekleştirerek, uygulamalı olarak aktarıyor.

Keşif Danışmanlığı

Beğendiğiniz ürün, nerede ve nasıl konumlansa daha şık, faydalı ve pratik olur? Satın almadan önce bunu keşfedebilmeniz için uzman ekibimizle; konumlama, bağlantı ve ölçülerle ilgili danışmanlık veriyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler

Tüm ürün ve markalarımızı belirlediğiniz sevkiyat noktasına ücretsiz teslim ediyoruz. Satış sonrası hizmetlerimiz; ürün eğitimleriyle uzmanlaşmış, profesyonel teknik servisler tasarından veriliyor. Montaj sırasında ürünlerin kullanım ve bakımlarına dair detaylı bilgilendirme yine uzmanlarımız tarafından siz kullanıcılarımıza aktarılıyor.