Ana Menü

Markalar

Fhiaba

Applied Luxury


Gıdaları ve şarapları en ideal koşullarda sakladığınızdan emin olabilmeniz için ileri teknoloji ve son nesil fonksiyonlar, sofistike İtalyan tasarımlarıyla evinizde.

Keşfet
La Sommeliere
Barazza

Taste of Design


Ocaktan fırına, davlumbazdan eviye ve batarya seçeneklerine kadar geniş ürün yelpazesiyle mutfağınıza prestij katın. “Made to Measure” tasarım özelliğiyle mutfağınızda tarzınızı yansıtın!

Keşfet
  • Pişirme Grubu
  • Outdoor
  • Eviye
  • Davlumbaz
INDOOR
OUTDOOR
Keşfet
Fim Airworks

Airwork


Fim ürünlerinin teknolojik içeriği, hava kalitesini izler ve otomatik çalışan sensörleri ile kokuları azaltır, virüs ve alerjenlerden korur. Gelişmiş filtreleme sistemleri de dahil olmak üzere çok yönlü havalandırma sağlar. Fim ürünleri, çok yönlü havalandırma özellikleriyle mutfaklarda yaşam kalitesini artırmayı ve refahı öncelikli hale getirmeyi amaçlar.

Keşfet
Ofyr
Ofyr

The Art Of Outdoor Cooking


Sevdikleriniz ateşin başında değilse dışarda pişirmenin ne eğlencesi var? Ofyr ile açık havada yemek pişirmek her anın paylaşıldığı benzersiz bir deneyime dönüşüyor.

Keşfet
La Sommeliere

Your Wines Feel Good at Home


Modern teknoloji ürünü La Sommeliere' in şarap dolapları, şaraplarınızı ideal sıcaklığına getirmekle kalmayıp aynı zamanda şaraplarınızı koruyacak.

Keşfet
La Sommeliere
Avintage

The Art of Living by Excellence


Gelişmiş teknoloji; şık, zarif ve modern tasarım ile buluşuyor. Avintage ankastre şarap dolapları, şarap saklamayı sanata dönüştürüyor.

Keşfet
Avintage
Rösle
Rösle

Clever Solutions for Fine Cuisine


Rösle, 1888 yılından bu yana evde lezzetli tarifler hazırlarken hayatı kolaylaştıran ürünler ve aksesuarlar üretmenin gururunu yaşıyor.
Yenilikçi ve işlevsel ürünleriyle evde yemek yapmayı
daha kolay ve keyifli hale getiriyor.

Keşfet
Kenwood

Empowered, Joyful and Creative


Dünya şeflerine yenilikçi çözümler sunan Kenwood, “Mutfak Şefi”nden kahve makinesine birçok ürünüyle mutfakta geçireceğiniz zamana keyif katıyor.

Keşfet
Kenwood